Ir sarunas, ir rezultāts

Kursu datums: Nav noteikts

UZAICINĀJUMS


Cienījamie uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītāji!
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina darba devējus pilnveidot sociālā dialoga pamatprasmes. Sadarbībā ar SIA ,,Komin" atsākam semināru ciklu

,,Ir sarunas, ir rezultāts - 3"
Semināri ir orientēti uz praktisku darbību dalībnieku saskarsmes prasmju pilnveidošanai, lai veiksmīgāk vadītu sarunas un pārrunas organizācijās un risinātu konfliktsituācijas. Seminārā aplūkotās tēmas palīdzēs risināt jautājumus, kas saistīti ar darba kvalitātes uzlabošanu uzņēmumos, veicinās darba devēju un darba ņēmēju savstarpējo dialogu dažādos problēmjautājumos un nestandarta situācijās, kā arī sniegs noderīgu informāciju uzņēmumiem par sadarbību ar pašvaldībām un valsts institūcijām.

Kopš 2009. gada nogales iespēju piedalīties šajos semināros jau izmantojuši vairāk nekā 400 darba devēji un darba devēju organizāciju pārstāvji visos Latvijas reģionos.

Semināros aicinām piedalīties uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītājus, kā arī pašvaldību pārstāvjus visos Latvijas reģionos!

Semināru plāns 2014 . gada 2 . pusgadam:

11. septembris
- Liepāja;
25. septembris- Tukums


Semināru vada:
Edgars Korčagins, jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors, bijušais Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektora vietnieks.

Antra Sloka-Jakovļeva, psiholoģe, psihoterapeite, komunikāciju, pārdošanas un klientu apkalpošanas jomas konsultante un pasniedzēja, ar vairāk kā septiņu gadu pieredzi semināru autorprogrammu izveidē un vadīšanā Latvijas uzņēmumos un valsts iestādēs.

Piedāvājam organizēt arī slēgtos seminārus tikai darba devēju organizāciju/ apvienību/ uzņēmēju klubu biedriem, ja tiek pieteikti 25-30 dalībnieki! 

Tel.  29203528

Pieteikšanās anketa

**Obligātie lauki